Guguangzhou Fusen Oto Radyatör Manufacturing Co, Ltd

Müşteriler İçin Değer Yaratın

MOBİL / WHATSAPP / WECHAT: + 86-13560348710

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Sertifika
iyi kalite Alüminyum araba radyatörleri satış için
iyi kalite Alüminyum araba radyatörleri satış için
Fusen radyatör fabrikası çok profesyonel ve harika bir hizmet var. Onların sevicesinden çok memnunum.

—— Meksika'dan Bay Sam

5 yıldan fazla FUSEN RADAITOR ile iş yaptık. İyi kalite ve rekabetçi fiyat ile. Şimdi sadece iş değil, aynı zamanda arkadaş değiliz

—— Tayland'dan Jason

Merhaba Ruison. Malları, evet gününü aldık ve onları kontrol ettik. Onlar fiyatına değer. Gelecek ay daha fazla satın alacağım, çok teşekkürler.

—— PETER SONNY

FUSEN RADIATOR iyi bir hizmete sahiptir, ürünün kalitesi iyidir, çok memnunum. Bir dahaki sefere seninle işbirliği yapmanı istiyorum.

—— Sohrabkhan Mohamed Isnail

Ben sohbet şimdi

Guguangzhou Fusen Auto Radiator Manufacturing Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Guguangzhou Fusen Auto Radiator Manufacturing Co., Ltd. Guguangzhou Fusen Auto Radiator Manufacturing Co., Ltd. Guguangzhou Fusen Auto Radiator Manufacturing Co., Ltd. Guguangzhou Fusen Auto Radiator Manufacturing Co., Ltd. Guguangzhou Fusen Auto Radiator Manufacturing Co., Ltd. Guguangzhou Fusen Auto Radiator Manufacturing Co., Ltd. Guguangzhou Fusen Auto Radiator Manufacturing Co., Ltd. Guguangzhou Fusen Auto Radiator Manufacturing Co., Ltd. Guguangzhou Fusen Auto Radiator Manufacturing Co., Ltd. Guguangzhou Fusen Auto Radiator Manufacturing Co., Ltd.
FABRİKA KAPISI FABRİKA OFİSİ FIN ÜRETİM TEMEL EĞİTİM 2 TEMEL ÜRETİM RADYATÖR YAPIMI Ölçek Otopark MÜŞTERİ FABRİKAMI ZİYARET ETTİ SERGİDE MÜŞTERİ

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Fusen
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 1000000-1500000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 80% - 90%
Firmamız ağırlıklı olarak küçük otomotiv radyatörleri, Güney Amerika, Orta Doğu, Afrika, Güneydoğu Asya ve diğer bölgelere ihraç edilen ürünler üretmektedir; ürünler Toyota, Honda, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Mercedes, BMW, Peugeot, vb içerir. Oue radyatörleri 3000'den fazla model.

20 yıldan fazla deneyim, yaklaşık 50 işçi, 2.000 metrekare atölye, küresel değerli müşteriler için kaliteli ve güvenilir bir işbirliği sürdürmekteyiz. Radyatörlerimizin üretimi ayda 10.000 adede kadardır, hepsi konteynırı yüklemeden önce% 100 test edilmiştir.

İletişim bilgileri
Guguangzhou Fusen Auto Radiator Manufacturing Co., Ltd.

Tel: 00-86-13560348710

Faks: 00-86-20-36532292

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)